Nové revoluční salonní ošetření OLAPLEX
Při barvení se již nemusíte obávat poškozených vlasů

V čem spočívá tajemství OLAPLEXU?

Chemický proces během běžného barvení a odbarvování narušuje kvalitu vlasů v důsledku úbytku proteinů. U větších barevných změn, zejména při zesvětlování dochází k výraznému oslabování vlasové integrity. Následkem neobezřetného kolorování mohou být vlasy lámavé a roztřepené nebo dokonce trvale poškozené.

Jak funguje přervratný systém OLAPLEX?

OLAPLEX se stal oblíbeným klíčem k úspěchu při barvení vlasů. Jedinečná molekulární receptura kosmetiky OLAPLEX příznivě ovlivňuje vnitřní kvalitu vlasové struktury. Během ošetření dodává vlasům zdraví, sílu, svěžest a pevnost. Celosvětově patentovaný OLAPLEX funguje naprosto spolehlivě na všechny typy vlasů.

Ošetření OLAPLEXEM provádíme také samostatně, bez nutnost barvení. OLAPLEX se v tomto případě aplikuje pro obnovu poškozených vlasů. Výsledek ozdravující procedury je okamžitý.

Jedinečná technologie OLAPLEX

OLAPLEX nevytváří na vlasech obal, po vymytí na vlase ani ve vlase nic nezůstává, není to dočasná "výplň". Je nemožné ho přepoužívat a pouze spojuje disulfidové vazby. Jedinou chemickou reakcí spojí vazby u vlasů, ať už jsou kudrnaté, rovné, poškozené, porézní, nebarvené, zesvětlované, ztrvalené, chcemicky narovnané atd.

Na trhu NENÍ nic jako OLAPLEX, a v tuto chvíli registrujeme přes 40 "rádoby Olaplexů" a žádný z produktů nedisponuje ani vzdáleně podobnou technologií jako OLAPLEX.

OLAPLEX proniká hluboko do vlasu a funguje uvnitř. Není to kondicionér, není to výživa a není to proteinová kúra. OLAPLEX je svou vlastní kategorií, znásobuje disulfidové vazby. Má jednu jedinou aktivní složku, Bis-Aminopropyl Diglykol Dimaleat. Je to jedinečná technologie v našem odvětví a má zaregistrováno 8 patentů po celém světě. Patenty v žádném případě neprodává.

Bez OLAPLEXU se poškození stane následovně: pokud se rozpojí disulfidová vazba, zbydou z ní dvě samostatné molekuly síry. Síra samotná oxiduje: pokud se sspojí se třemi molekulami kyslíku, což se stává zhruba v polovině případů, vytvoří SO3. SO3 potom ve vlase likviduje protein a oslabuje vlas.

Jedinečný OLAPLEX

OLAPLEX je jediný produkt na trhu, který dokáže přesně a řízeně vytvářet nové disulfidové vazby. Produkty, které tvrdí, že "vytváří", "obnovují", "opravují" tohle nedělají.

Produkty, které obalí vlas, zamaskují poškození, a donutí vás si myslet, že vlasy jsou zdravější než v reálu jsou. Mohou obsahovat vlasu prospěšné složky jako protein nebo pečující oleje, ale vlas neléčí a neopravují z hloubky jeho stavbu. Obsahují složky, které vlasy dočasně obalí, vyplní a v momentě, kdy se vymyjí, odhalíte skutečný stav vlasů.

Je to úplně stejné jako pokrývat vlas silikony, nebo kopolymery. Složky, které na vlasu vytvoří film nemění stabilitu vlasu. Stabilitu mění chemické nebo fyzikální vazby. Vlas se tedy pouze obalí, a bariéra buď úplně, nebo částečně vytvoří blokádu pro prostoupení jakékoli výživy do vlasu.

Co je OLAPLEX?

OLAPLEX je aktivní složka, kterou vynalezl Dr. Eric Pressly, který má doktorát v oboru materiálů, společně s Dr. Craigem Hawkerem, který je doktor v oboru chemie. OLAPLEX je jejich první vynález v kosmetickém průmyslu a brzy bude zveřejněno několik dalších světových patentů, jejichž autorem je právě tento tým. V současné době jsme nadšeni z několika dalších výrobků, které tato úžasná dvojice připravuje.

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ GREAT LENGHTS

 • Vytvoříme Vám vlasy přesně podle Vašich představ
 • Přirozeně kudrnaté po ramena?
 • Černé, dlouhé a lesklé po pás?
 • Husté blond vlny?
 • Zrzavé, asymetricky střižené?
 • Konzultace zdarma
 • Více informací na straně
  Prodlužování vlasů Great Lenghts »

KADEŘNICKÉ SLUŽBY

 • Dámské kadeřnictví
 • Pánské kadeřnictví
 • Více informací na straně
  Kadeřnictví »

KONTAKTY

Kadeřnictví Valentino Beroun
Pražská 108
Beroun - Závodí 266 01

Monika Macháčová
tel: +420 602 231 500
mondourek1@centrum.cz

PRACOVNÍ DOBA

Jen na objednání

KDE NÁS NAJDETE

Parkování zdarma v areálu budovy


Zvětšit mapu Kadeřnictví Valentino budova

Kadeřnictví Valentino